Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vagína umělá kůže s vibrací

Vagína umělá kůže s vibrací

Hledáte umělou vagínu, které bude z kvalitní umělé kůže a přitom nebude tak drahá jako jiné modely z tohoto materiálu? Chcete navíc model s vibrací? Představujeme vám vagínu z umělé kůže s vibrací.

 

Parametry vagíny z umělé kůže s vibrací

Délka vagíny je 16 cm, z toho je použitelných 15 cm. Maximální průměr umělé vagíny činí 10 cm, nejmenší pak 4 cm. Umělá vagína je vibrační. Má samostatné vajíčko a plynulou regulaci. Voděodolná je pouze v případě vyjmutí vibračního vajíčka. Umělá vagína má tělovou barvu, je z umělé kůže (LoveClone, Cyberkin...), je na tužkové baterie a váží 728 gramů i s bateriemi.

 

 

Blíže k vagíně z umělé kůže s vibrací

U této umělé vagíny vás nadchne především prvotřídní materiál, který vám dopřeje mnoho příjemných pocitů, které se blíží skutečnému sexu. Materiál je patentovaný a vymyšlen tak, aby se skutečně co nejvíce podobal lidské kůži.

Potěší vás i zajímavý a dráždivý tvar. Umělá vagína má dva velmi zdařilé otvory v realistickém provedení. K umělé vagíně tak dostanete vibrační vajíčko, které se dá použít k dráždění i mimo vagínu. Navíc ještě dostanete od výrobce malý lubrikant a jeden větší od Růžového slona (dodavatele). Zdarma jsou k balení také alkalické baterie.

A má tato umělá vagína nějaké nevýhody? Někomu se nezamlouvá to, že se hůře drží v ruce a je tu obtížnější zasouvání.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Umělá vagina
Kontakty