Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Umělá vagína Love Clone

Umělá vagína Love Clone

Rozhodli jste se, že si pořídíte umělou vagínu? Hledáte nějakou s přiměřenou cenou? Mnoho příjemných chvilek můžete prožít s umělou vagínou Love Clone. Zkuste tuhle růžovou krásku i vy.

 

Parametry umělé vagíny Love Clone

Umělá vagína je dlouhá 10 cm. Celá její délka je použitelná. Minimální průměr vagíny činí 4 cm, maximální je 5 cm. Vagína je bez vibrací, je voděodolná, má růžovou barvu, je z gelu/silikonu a váží 130 gramů.

 

 

K umělé vagíně Love Clone

Vagína Love Clone je z extra měkkého a pružného materiálu růžové barvy. Tento materiál se velmi podobá skutečné kůži. To ještě více zvýší vaše prožitky při masturbaci s ní. Budete si dokonale užívat pocitů velmi podobným jako při skutečným sexu. Nevýhodou materiálu je však jeho menší výdrž. Proto se nedoporučuje tento masturbátor používat příliš často. Nemusíte se však bát, že by se vám zničila za krátkou dobu. Přeci jen se i na něj vztahuje záruka dva roky.

Umělá vagína má menší velikost, ale jistě vám postačí. Tvar vagíny má náznak stydkých pysků kolem otvoru. Masturbátor je tvarován tak, že se vám bude snadno oplachovat, ale především vám při masturbaci nebude klouzat. Umělá vagína Love Clone se bez problémů přizpůsobí každé velikosti penisu.

Mějte i vy doma umělou vagínu Love Clone. Užijete si s ní mnoho příjemných orgasmů.


Diskuse (1 komentář)

jan, (04. 01. 2019 19:29) Reagovat
tož já chci ale ne s čepičkou
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty