Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Tenga Deep Throat Soft

Tenga Deep Throat Soft

Pro všechny pány, kteří milují orální sex, zde máme jedinečnou erotickou pomůcku, která ho věrně simuluje. Je jí Tenga Deep Throat Soft. Zkuste ji i vy.

 

Parametry Tenga Deep Throat Soft

Tenga Deep Throat Soft představuje masturbátor simulující ústa. Jeho délka je 15 cm. Celá tato část je použitelná. Minimální průměr masturbátoru je 1 cm a maximální činí 6 cm. Je bez vibrací, je voděodolný, má bílou barvu a je z gelu/silikonu. Váží 136 gramů.

 

 

Blíže k Tenga Deep Throat Soft

Tenga Deep Throat Soft je masturbátor, který velmi věrně simuluje orální sex. Tato erotická pomůcka má zaškrcený tvar ve tvaru přesýpacích hodin. Díky tomu vám poskytne dokonalé sevření.

Tenga Deep Throat Soft je vybavený speciálním ventilem, který vytvoří podtlak. To vás dostanete. Budete mít pocit, jako by vám ho právě nějaká žena hluboce kouřila. Navíc celý efekt je podpořený mlaskavý zvuky, které jsou stejné jako při orálním sexu.

Tato verze představuje Soft vagínu, je měkčí a volnější uvnitř. Pokud máte raději těsnější vagíny, využijte variantu Hard.

Masturbátor je určený pouze na jedno použití, stejně jako další masturbátory této řady. Vyzkoušejte i další modely. Všechny se vyznačují propracovanou konstrukcí, které vám přinese lepší sexuální stimulaci.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Umělá vagina
Kontakty