Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Air Cushion

Air Cushion

Erotické pomůcky jsou na trhu různé. Dnes už seženete i takové, které velmi dobře simulují opravdový sex. Jednou z nich je Air Cushion. Vyzkoušejte ji i vy.

 

Parametry Air Cushion

Air Cushion představuje umělou vagínu, která má délku 15 cm. Celá délka je použitelná. Minimální průměr vagíny je 1 cm a maximální činí 6 cm. Erotická pomůcka je nevibrační, má bílou barvu, je z gelu/silikonu a její váha činí 168 gramů.

 

 

 

Blíže k Air Cushion

Air Curshion je erotickou pomůckou z řady Tenga onacup masturbátorů, které se vyznačují jedinečnou kvalitou a dokonalou konstrukcí. Jde o výrobky japonské značky a jsou na jedno použití. Ovšem i ten jeden zážitek stojí za to.

Tenga Air Cushion má 24 vzduchových komor. Při pohybu penisem se zde mění tlak vzduchu, a tak vzniká ještě lepší stimulace penisu. Celkově vás výrobky této řady včetně Air Cushion příjemně překvapí vychytanou konstrukcí, která vám umožní regulovat si podtlak a přetlak.

Použití Air Cushion je velmi jednoduché. Stačí je odlepit uzávěr na tlakovém ventilu v horní části a vaše jízda může začít. Maximálně si to užijete i díky měkkému a příjemnému materiálu, ze kterého je Air Cushion vyrobený.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty