Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vagína gelové eXtra pružná

Vagína gelové eXtra pružná

Nechali jste se zlákat světem erotických pomůcek? Chcete si pořídit něco, co ukojí vaše touhy, a zároveň nechcete utratit příliš peněz? Bude se vám zamlouvat extra pružná gelová vagína.

 

Parametry k extra pružné gelové vagíně

Extra pružná gelová vagína je dlouhá 13 cm, z toho je použitelných 12 cm. Vagína má průměr 5 cm, je bez vibrací, je voděodolná, má růžovou barvu a váží 196 gramů.

 

Blíže k extra pružné gelové vagíně

Zaujala vás extra pružná gelová vagína? Je oblíbená především pro svůj prodyšný a poddajný materiál. Jistě bude příjemný i vám. Navíc jde o kvalitní gelový materiál, který se netrhá a dlouho vám vydrží.

Extra pružná gelová vagína je bez vibrací, ale můžete si k ní dokoupit jakékoliv vibrační vajíčko. Záleží jen na vás a na tom, čemu dáváte při sexuální stimulaci přednost.

Tato umělá vagína bez problémů vyhovuje všem velikostem penisu. Má tvar válce a jsou zde naznačené stydké pysky. Na vagíně najdete i slabý náznak poštěváčku. Na povrchu jsou čtyři proužky a pro větší stimulaci jsou uvnitř vagíny menší výstupky. Stejně jako většina ostatních umělých vagín se používá společně s lubrikačním gelem.

Zkuste i vy extra pružnou gelovou vagínu. Jistě s ní prožijete nejedno vyvrcholení.

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty