Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Umělé vagíny

Umělé vagíny

O umělé vagíně

Pánové, hledáte erotickou pomůcku, která by vám zpestřila chvilky samoty? Nemáte zrovna partnerku či není k mání v okamžiku, kdy na vás přijdou choutky, a masturbace pomocí vlastní ruky vás už příliš nebaví? Zkuste něco lepšího. Jsou tu umělé vagíny a mnohé z nich se vyznačují takovou kvalitou, že se prožitek s nimi blíží prožitku ze skutečného sexu.

 

Umělá vagína (fleshlight či fleshjack) představuje erotickou pomůcku určenou mužům. Díky této sexuální pomůcce si pánové masturbaci mnohem více užijí. Dnešní umělé vagíny jsou z velmi kvalitních materiálů, které umožňují muži co nejintenzivnější prožitek, který se blíží skutečnému sexu.

Chcete-li takovou vagínu, budete si za ní muset připlatit. Je totiž z patentovaného materiálu, který má mnohé specifické vlastnosti. Především udržuje teplo stejně jako lidská kůže.

Z dalších materiálů, které jsou používané k výrobě umělých vagín, si jmenujme gel, gumu, latex a silikon.

Při masturbaci s umělou vagínou je nutné používat lubrikační gel.

 

Rozmanitost umělých vagín

Na trhu jsou k sehnání různé typy umělých vagín. Pokud chcete ušetřit, najdete i mnohé levné umělé vagíny, které jsou většinou vyráběné z gelových materiálů.

Zajímavé jsou realistické vagíny, které vypadají velmi věrohodně. Najdete u nich vše, co vagína má - tvarované pysky, klitoris, vaginální vstup atd. Setkáte se dokonce s vagínami, které jsou napodobeninami vagín skutečných pornohvězd.

Pro větší prožitek se také doporučují vibrační vagíny, které v sobě mají vibrační motůrek. Jiné vagíny jsou vybavené také análem či ústy. Na trhu jsou i další masturbátory, které vám velmi zpříjemní onanii.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Umělá vagina
Kontakty