Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Tenga Flip Hole černá

Tenga Flip Hole černá

Hledáte speciální erotickou pomůcku, která vás přivede k bouřlivým orgasmům? Jste náročným zákazníkem a rádi si za skutečnou kvalitu připlatíte? Pořiďte si černou Tenga Flip Hole.

 

Parametry Tenga Flip Hole černé

Umělá vagína Tenga Flip Hole černá je dlouhá 19 cm a je použitelná celá její délka. Její minimální průměr činí 1 cm a maximální je 7 cm. Umělá vagína je bez vibrací, je voděodolná, má černou barvu, je z gelu/silikonu a váží 534 gramů.

 

 

Blíže o Tenga Flip Hole černé

Tenga Flip Hole černá je masturbátor, který vám umožňuje maximální prožitky, což je dáno jeho propracovanou konstrukcí, ale také příjemným materiálem, který je navíc nenáročný na údržbu.

Tenga Flip Hole Black má pevný plastový obal. Manipulace s ním je velmi snadná a jednoduchá je i údržba.

Po otevření plastového obalu najdete dokonale promyšlenou soustavu výstupků, lamel a dutých kuliček. Už na první pohled vám bude jasné, že si s touto hračičkou skutečně užijete.

Tato umělá vagína má navíc vychytávku ve středové části. Můžete ji totiž na třech místech různě silně mačkat. Tím budete regulovat vnitřní těsnost, podtlak a přetlak. Přizpůsobte si svůj masturbátor tak, aby co nejvíce vyhovoval vaším potřebám.

Celkově je Tenga Flip Hole velmi těsný. Díky tomu dosáhnete skutečně výrazné stimulace.

V balení Tenga Flip Hole černá dostanete navíc tři lubrikační gely. Užívejte si naplno sexu, i když živá partnerka není zrovna po ruce.

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty