Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Tenga Flip Hole bílá

Tenga Flip Hole bílá

Zajímáte se o erotické pomůcky? Hledáte takové, které se vyznačují vysokou kvalitou a propracovaností? Představujeme vám pomůcku Tenga Flip holé bílou. Jde o úžasný masturbátor pro muže.

 

Parametry Tenga Flip Hole bílá

Tenga Flip Hole bílá představuje umělou vagínu, která má délku 19 cm. Celá její délka je použitelná. Minimální průměr činí 1 cm a maximální 7 cm. Umělá vagína je bez vibrací, je voděodolná, má bílou barvu, je ze silikonu/gelu a váží 534 gramů.

 

 

Blíže k Tenga Flip Hole bílá

Chcete-li si pořídit skutečně kvalitní umělou vagínu a jste-li ochotni si za ni připlatit, pořiďte si Tenga Flip hole bílou. Jde o standardní a nejprodávanější verzi této řady.

Budete překvapeni, jak umělá vagína dokáže věrně simulovat ženskou vagínu. Oceníte především její těsnot, která je větší než u jiných modelů.

Tenga Flip Hole má pevný plastový obal, který snadno otevřete. Po otevření se vám naskytne pohled na úžasně propracovanou soustavu výstupků, lamel a dutých kuliček, které vám umožní prožít pocity, které se skutečně velmi podobají opravdovému sexu. Realistický pocit dokresluje i pružný a měkký materiál. Na rozdíl od fleshlightů není náročný na údržbu. Nemusíte ho pudrovat.

Na Tenga Flip Hole vás zaujme především jeho středová část. Můžete ji na třech místech různě silně mačkat. Sami si budete moci podle potřeby regulovat podtlak či přetlak.

Součástí balení Tenga Flip Hole bílá jsou ještě tři lubrikační gely. Nic vám nebude bránit začít si hned užívat.

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Umělá vagina
Kontakty