Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Tenga Egg Twister

Tenga Egg Twister

 


Tenga Egg Twister

Poznejte i vy rozkoš se skvělým masturbátorem pro muže, který vám přináší japonský výrobce Tenga. Zažijete skutečně vzrušivé chvilky. Zkuste i vy něco nového.

 

Parametry Tenga Egg Twister

Délka masturbátoru Tenga Egg Twister je 6 centimetrů. Použitelná je celá jeho délka. Její minimální průměr činí 2,5 cm a maximální průměr 10 cm. Tato sexuální pomůcka je bez vibrací, je voděodolná, má bílou barvu, je vyrobená ze silikonu/gelů a váží 48 gramů.

 

 

 

 

Blíže k Tenga Egg Twister

Mnoho uživatelů sexuálních pomůcek ještě nezná „hračičky“ japonského výrobce Tenga. Je to škoda, protože právě Tenga Egg představuje velmi zajímavé a vysoce stimulační výrobky, které se vyznačují pružným a příjemným materiálem, výstupky a příznivou cenou.

Při masturbačním pohybu erotické vajíčko vytváří sevření penisu. To je velmi stimulující. I když vajíčko je na první pohled velmi malé, dá se navléknout i na zápěstí ruky. Otvor pro vsunutí penisu najdete v jeho spodní části.

Kromě Tenga Egg Twisster (s výraznými výstupky zevnitř) si můžete pořídit i dalších pět druhů vajíček od Tenga. Jsou jimi Spider (síť pavouka), Wavy (vlnka), Stepper (schody - výstupky), Silky (jemné kružnice kolem dokola), Clicker (největší výstupky na několika místech).

Dle výrobce je Tenga Egg Twister na jedno použití. Budete-li s ním však šetrně zacházet, vydrží vám dále. Užívejte si i vy s novu a zajímavou erotickou hračkou.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Umělá vagina
Kontakty