Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Tenga Deep Throat US

Tenga Deep Throat US

Pro každého milovníka orálního sexu, který zrovna není tímto způsobem uspokojovaný žádnou ženou, je tu Tenga Deep Throat US. Vyzkoušejte ho i vy.

Parametry Tenga Deep Throat US

Tenga Deep Throat US simuluje ústa. Délka masturbátoru je 18 cm, přičemž je využitelná celá délka. Minimální průměr je 1 cm a maximální 6 cm. Masturbátor je bez vibrací, je voděodolný, má bílou barvu, je z gelu/silikonu a váží 210 gramů.

 

 

Blíže k Tenga Deep Throat US

Masturbátory jsou na trhu různé, hledáte-li takový, který vám poskytne úžasné sevření simulující hluboký orálek, právě jste ho našli. Představujeme vám jedinečný masturbátor Tenga Deep Throat US.

Má tvar přesýpacích hodin a díky speciálnímu ventilu vytváří podtlak uvnitř TENGA onacupu. Pocit je skutečně velmi podobný skutečnému orálnímu sexu. Dokonce je masturbace provázená i stejnými mlaskavými zvuky. Není nad erotické pomůcky, které umožňují velmi realistické pocity.

Tato verze má větší velikost a je vhodná pro velké penisy či pro muže, které mají rádi volnější vagínu. Pokud dáváte větší přednost užší vagíně, pořiďte si model Tenga Deep Throat Hard.

Tenga Deep Throat US se vyznačuje velmi kvalitním materiálem. Je měkký, hebký a poddajný.

Jedinou nevýhodou je, že je určený jen na jedno použití. Za úžasný zážitek, který s ním prožijete, to však stojí.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Umělá vagina
Kontakty