Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Soft Tube Hard

Soft Tube Hard

Nemáte po ruce partnerku a máte chuť na sex? Nechodíte do erotických klubů, ale samotná masturbace vás už nudí? Dopřejte si masturbaci, která se blíží pocitům, které prožíváte při sexu. Pomůže vám v tom Soft Tube Hard.

 

Parametry Soft Tube Hard

Soft Tube Hard je umělou vagínou, jejíž délka je 15 cm. Její celá délka je použitelná. Minimální průměr masturbátoru je 1 cm, maximální činí 6 cm. Soft Tube Hard nemá vibrace, je voděodolný, má bílou barvu, je ze silikonu/gelu a váží 128 gramů.

 

 

Blíže k Soft Tube Hard

Soft Tube Hard, stejně jako všechny modely této řady, je určený k jednomu použití. Další společnou vlastností je vysoká kvalita a stimulace, která se blíží prožitku ze sexuálního styku. To je možné díky tomu, že v masturbátoru vzniká při stisknutí obalu vnitřní tlak, který můžete sami regulovat.

Soft Tube Hard je určený všem pánům, které mají rádi těsnější a užší vagíny. Dáváte-li přednost volnějším vagínám, volte verzi Soft.

Celkově je nabídka Tenga široká. Vyzkoušejte více výrobků a sami si určete, se kterou je vaše vzrušení nejintenzivnější. To se samozřejmě může u každého muže lišit.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty