Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Rolling Head Soft

Rolling Head Soft

Nemáte partnerku, nebaví vás náhodné známosti, ale sex vám chybí? Nezoufejte. Sexuální pomůcky zažívají velký boom a dnes si můžete pořídit celou řadu sexuálních pomůcek, které se svým prožitkem velmi přibližují skutečnému sexu. Jednou z těchto pomůcek je Rolling Head Soft.

 

Parametry Rolling Head Soft

Rolling Head Soft je umělou vagínou, která je dlouhá 15 cm a celá její délka je použitelná. Minimální průměr je 1 cm a maximální činí 6 cm.

Umělá vagína je bez vibrací, je voděodolná, má bílou barvu, je ze silikonu/gelu a její hmotnost činí 150 gramů.

 

 

Blíže k Rolling Head Soft

Výrobky Tenga jsou velmi důmyslně propracované a přináší svým klientům maximální možnost stimulace. Horní část této umělé vagíny je ohebná do všech směrů, právě to umožní výraznou stimulaci žaludu. Budete mít velmi podobné pocity, jako když ležíte na zádech a žena se na vás divoce pohybuje. Otvorem v horní části si budete moci regulovat podtlak či přetlak.

Umělé vagíny řady Soft jsou měkčí uvnitř a celkově jsou volnější. Hodí se tak pro muže, kteří mají větší penis nebo mají rádi volnější vagíny.

Rolling Head Soft je určený pouze najednou použití. Ovšem jedinečný zážitek stojí za to. Můžete vyzkoušet i další vymakané erotické pomůcky od výrobce Tenga. Užívejte si sexuální radovánek, i když zrovna není žádná živá partnerka po ruce.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty