Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod O masturbaci

O masturbaci

ambra_masaznioleje

Ať už byly názory na masturbaci jakékoliv, dnes už víme, že jde o zdravou a naprosto přirozenou činnost. Pojďme si o ní povědět něco více.

 

Co považujeme za masturbaci

Masturbace neboli onanie je taková sexuální aktivita, která spočívá v sexuálním dráždění vlastního těla. Provádějí ji ženy i muži. Muži se penis třou rukou, ženy si „klikají“ na poštěváček či si prstí vagínu. Záleží na tom, zda je žena klitoriálně či vaginálně zaměřená.

Naštěstí je už pryč doba, kdy byla masturbace odmítaná jako nezdravá a špatná. My dnes už víme, že je nejen neškodná, ale naopak. Zdraví velmi prospívá. Zbavuje nás napětí v těle a navíc ještě zlepšuje sexuální funkce. V mnohých případech také pomáhá jako prevence předčasné ejakulace.

 

 

Mužská a ženská masturbace

Mužská a ženská masturbace se v mnohém liší. Zajímavé je také, že více mužů je ochotných přiznat, že masturbují.

Potřeba masturbace vzniká u dívek i chlapců příchodem puberty. Začnou objevovat své tělo a zjistí, že si dokáží vyvolat velmi příjemné pocity. Muži i ženy mají mnoho masturbačních technik. Jen experimentováním se dá zjistit, která konkrétnímu jedinci bude vyhovovat nejvíce.

 

 

 

 

Pomůcky při masturbaci

Masturbaci si mohou muži i ženy zpříjemnit mnohými erotickými pomůckami. Na trhu jich je skutečně mnoho a kvalitnější z nich jsou vyrobené z takových materiálů, které se velmi blíží vlastnostem lidské pokožky. Vjem je pak intenzivní a velmi se podobá skutečnému sexu.

Nejčastějšími pomůckami při masturbaci jsou pro ženy rozmanité vibrátory a dilda. Muži zase preferují umělé vagíny či umělé panny. Vyberte si i vy erotickou pomůcku dle vašeho gusta.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty