Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak používat umělé vagíny

Jak používat umělé vagíny


A jak používat umělou vagínu? Určitě si nezapomeňte pořídit kvalitní lubrikační gel. S ním vám to půjde mnohem lépe a předejdete případným odřeninám.

Samotné použití umělé vagíny záleží na tom, jakou máte. U těch kvalitnějších je vhodné nejdříve vyjmout vložku z vagíny a zahřát ji v teplé vodě. Voda nesmí být vařící. K zahřívání nikdy nepoužívejte mikrovlnnou troubu.

Zpět do pouzdra dejte vložku vždy řádně usušenou. U mnoha modelů si také můžete nastavit těsnost a intenzitu sání. Sami si najdete takové nastavení, které vás bude nejlépe stimulovat.

 

Umělou vagínu či jiný masturbátor si přizpůsobíte podle sebe. Časem jistě vymyslíte různé způsoby, jak si užít masturbaci s umělou vagínou co nejlépe. Můžete si fleshlight držet v ruce, ale také si ho můžete dát mezi matrace, do boty atd.

Po masturbaci je nutné vložku znovu vyjmout, opláchnout a nechat usušit. Chcete-li, aby vám pomůcka po dlouhou dobu sloužila, pořiďte si speciální pudr na fleshlight či potravinářský kukuřičný škrob a vložku jím posypte. Někteří používat i dětský pudr, ale tomu se raději vyhněte.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty