Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Fleshlight vložka - Pink Mini Maid Ultra Tight

Fleshlight vložka - Pink Mini Maid Ultra Tight

Nyní si můžete dopřávat análních hrátek, kdykoliv budete chtít. Umožní vám to Fleshlight vložka - Pink Mini Maid Ultra Tight. Užívejte si podle libosti.

 

Parametry Fleshlight vložka - Pink Mini Maid Ultra Tight

Fleshlight vložka - Pink Mini Maid Ultra Tight představuje masturbátor simulují anální sex. Jeho délka je 22 cm. Celá délka je použitelná. Minimální průměr činí 2 cm a maximální 6 cm. Je bez vibrací, je voděodolný, má růžovou barvu a je z umělé kůže (LoveClone, Cyberskin...). Váží 452 gramů.

 

 

Blíže k Fleshlight vložka - Pink Mini Maid Ultra Tight

Snad každý milovník análního sexu si oblíbí Fleshlight vložku - Pink Mini Maid Ultra Tight. Je z velmi pružného a kvalitního materiálu a je na dotek jako živá. Materiál je zároveň pevný a masturbátor je extra úzký a těsný. Tím velmi realisticky ztvárňuje skutečný anální sex. To je ještě podpořenou hladkým vnitřkem bez výstupku. Stačí namazat lubrikačním gelem a vaše jízda může začít. Používejte však vždy lubrikační gely na vodní bázi. Ostatní by mohly masturbátor poškodit.

Celkově je zde složitější péče o materiál. Je třeba masturbátor řádně vysušovat, nahřívat a ošetřovat speciálním fleshlight pudrem či kukuřičným škrobem. Odměnou za tuto péči vám bude kvalitní masturbátor, který dlouho vydrží.

Speciální návlek Mini Maid Ultra Tight je hladký a velmi tenký. Bude se vám zamlouvat především v případě, že máte rádi velmi těsný anál. Materiál je však pružný, takže i muž s velkým penisem ho bez potíží roztáhne.

Použití masturbátoru je různé. Zkuste ho použit v botě, budete mít volné obě ruce a více si tak budete moci užívat slastných pocitů. Pro věrnější pocity si ještě před použitím masturbátor nahřejte ve vlažné vodě.

Fleshligt vám přináší mnohé možnosti. Vyzkoušejte si je i vy.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty