Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Fleshlight STU

Fleshlight STU

Fleshlight STU

Chcete si pořídit umělou vagínu skutečně velké kvality, se kterou si budete užívat jedinečnou masturbaci? Je tu pro vás Fleshlight STU.

 

Paramety Fleshligt STU

Fleshlight má délku 23 cm, z čehož je k použití 20 cm. Minimální průměr činí 3,5 cm a maximální 8,5 cm. Umělá vagína je bez vibrací, je voděodolná, má tělovou barvu, je z kvalitní umělé kůže (LoveClone, Cyberskin…) a váží včetně baterií 648 gramů.

 

 

 

Blíže o Fleshlight STU

A co na této umělé vagíně nejvíce oceníte? Bude se vám zamlouvat především díky svému materiálu, který je pružný, ale zároveň pevný. Na dotyk je vagína téměř jako živá. Má speciální výstupky a při použití věrně simuluje pohlavní styk. Jistě se vám zalíbí i její originální a nenápadná úschova v obalu podobném baterce.

Obal ve tvaru baterky je na jednom konci rozšířený a na druhým zúžený. Povrch je převážně hladký. Má však několik vystouplých drážek. Na obou koncích je šroubovací kryt, který vám umožňuje manipulaci s vagínou. Samotná vagína je tvořená zužujícím se válcem. Rozšířený konec je zakončený tvarovanou manžetou, která připomíná vchod do vagíny. Tato manžeta je zpracována velmi realisticky. Je tu i náznak velkým a malých pysků a klitoris.

Fleshlight STU vám nejen poskytne sexuální uspokojení, ale díky jeho speciální vnitřní struktuře je vhodným trenažerem výdrže. Prodlužujte i vy délku skutečného pohlavního styku.

Chcete-li co největší požitek z masturbace umělou vagínu, vyjměte vnitřní návlek z obalu a dejte ho na několik minut do vlažné vody. Více se tak přiblíží vjemově skutečné vagíně.

A má tato umělá vagína vůbec nějaké nevýhody? Za nevýhodu se dá považovat větší pořizovací cena. Na druhou stranu odpovídá kvalitě sexuální pomůcky.

Musíte používat pouze lubrikační gely na vodní bázi a je tu složitější péče o materiál. Díky tomu vám však dlouho vydrží. Na údržbu se používá speciální pudr na fleshlight či kukuřičný škrob.

Před prvním použitím fleshlight STU vyndejte vagínu z obalu, umyjte ho v teplé vodě, důkladně ji vysušte a uložte zpět do obalu. Pro péči o vagínu nepoužívejte mýdla ani sprchové gely a vždy dbejte na to, aby před uzavřením dobře vyschla. V opačném případě by se vám v ní mohla tvořit plíseň.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Umělá vagina
Kontakty