Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Fleshlight Lady Lager

Fleshlight Lady Lager


Fleshlight Lady Lager

Je tu pro vás další umělá vagína jedinečné kvality. Užijte si také masturbace blížící se opravdovému sexu díky Fleshlight Lady Lager.

 

Parametry Fleshlight Lady Lager

Tato umělá vagína je velká 20 cm, z toho je použitelných 18 cm. Minimální průměr Fleshlight Lady Lager je 2 cm, maximální průměr činí 5 cm. Vagína nemá vibrace, je odolná, má růžovou barvu a je vyrobená z velmi kvalitní umělé kůže (LoveClone, Cyberskin...). Váží 524 cm.

 

Blíže  Fleshlight Lady Lager

Fleshlight Lady Lager vás potěší především velmi kvalitním materiálem, který se vyznačuje pružností, pevností a celkově vlastnostmi podobající se skutečné kůži. Navíc není tak drahá jako jiné modely z umělé kůže.

Originální je její uschování v obalu. Na první pohled vypadá jako plechovka od piva. Uvnitř však naleznete jiné potěšení...

Jde o menší Fleshlight, ale pro běžné použití je plně vyhovující. Uvnitř jsou výstupky s návlekem se strukturou mini Lotus. Vnitřní kanál má stejný průměr jako větší verze.

Užijte si i vy se špičkovou umělou vagínu, která je pružná, jemná, hebká a měkká.

Fleshlight Lady Langer je v obalu z plastu. Obal je na jednom konci rozšířený a na druhém zúžený. Jeho povrch je převážně hladký s několika vystouplými drážkami. Na obou koncích je vybaven šroubovacím krytem, který umožňuje otevření a manipulaci s vagínou uvnitř.

Samotná vagína je tvořená zužujícím se válcem. Rozšířený konec je zakončený tvarovanou manžetou, která připomíná vchod do vagíny.

Jedinou nevýhodou umělé vagíny je, že je náročnější na údržbu. To je však běžné pro všechny umělé vagíny z tohoto materiálu. Je třeba ji pečlivě omývat a nechat vždy její vložku vysušit. Jinak by se vám v ní mohly začít tvořit písně.

Chcete-li co nejdéle zachovat unikátní vlastnosti umělé kůže, po omytí vagínu jemně posypejte kukuřičným škrobem či originálním pudrem Fleshlight.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty