Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass

Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass


Chcete si dopřávat anální styk a nemáte zrovna partnera? Pořiďte si Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass, jedinečný simulátor análního sexu ve tvaru mužské prdelky.

 

Parametry Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass

Masturbátor Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass představuje anál, jehož celková délka je 25 cm. Použitelná délka činí 22 cm. Jeho minimální průměr je 4 cm a maximální 7,5 cm.

Masturbátor je bez vibrací, je voděodolný, má tělovou barvu, je z kvalitní umělé kůže (LoveClone, Cyberskin…) a váží 656 gramů.

 

 

Blíže k Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass

Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass patří mezi skutečně špičkové masturbátory, které splní očekávání snad každého muže.

Je-li masturbátor v obalu, vypadá velmi nenápadně. Budete si myslet, že máte před sebou velkou baterku. Nikdo nepozná, co se skrývá uvnitř. Po sejmutí víka vás čeká však příjemné překvapení, kterým je hezky a především realisticky tvarová mužská prdelka.

Prdelka je vyrobené ze špičkového patentovaného materiálu, který se velmi blíží skutečné pokožce. Potěší vás pružnost a hebkost tohoto materiálu, ale zároveň je natolik pevný, aby obemkl penis a příjemně ho stimulovat.

Vnitřní válec je zúžený a po celé délce uvnitř je otvor. Rozšířený konec je zakončený tvarovanou manžetou, která připomíná anální vchod. Je velmi realisticky provedená. Pro větší rozkoš jsou uvnitř análu po celé délce umístěné stimulační výstupky.

Můžete si také regulovat podtlak otvíráním a zavíráním uzávěru ve spodní části obalu. Po skončení masturbace pomůcku pečlivě umyjte, vysušte a chcete-li, aby vaše erotická hračka byla dlouho použitelná, ošetřujte ji kukuřičným škrobem nebo originálním pudrem Fleshlight.

Zaujal vás Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass? Pořiďte si ho, promažte ho lubrikačním gelem a vaše erotické chvilky mohou začít. Nepoužívejte však silikonové a masáží oleje. Mohly by poškodit materiál masturbátoru.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty