Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Air Cushion Soft

Air Cushion Soft

Jste příznivcem erotických pomůcek, nebo zatím doma žádnou nemáte? Dilda a vibrátory zná každý, ale víte, že existují i velmi vymakané sexuální pomůcky pro pány? Jednou z nich je Air Cushion Soft. Pojďme si tuto hračičku přiblížit.

 

Parametry Air Cushion Soft

Air Cushion Soft představuje umělou vagínu. Má délku 15 cm. Celá její délka se dá použít. Její minimální průměr je 1 cm a maximální průměr činí 6 cm. Umělá vagína nemá vibrace, je voděodolná, má bílou barvu, je z gelu/silikonu a váží 168 gramů.

 

 

Blíže k Air Cushion Soft

Air Cushion Soft vám poskytne jen jeden prožitek. Je totiž na jedno použití, ale i tak budou hrátky s ním stát za to. Masturbátor je velmi propracovaný a navržený tak, aby muži přinesl co největší rozkoš podobající se skutečnému sexu.

Tenga Air Cushion má 24 vzduchových komor, a tak přináší ještě větší stimulaci penisu. Můžete si regulovat podtlak či přetlak podle toho, jak vám to vyhovuje nejvíce.

Stimulující pocity, které díky masturbátoru můžete prožít, jsou dána i tím, že je vyrobený z velmi jemného a měkkého materiálu. Jde totiž o verzi Soft. Máte-li zájem o tvrdší materiál, můžete si vybrat jinou verzi z řady výrobků Tenga.

Užívejte si i vy svým erotických hrátek s maximálně propracovaným výrobkem. Tenga představuje japonskou značku a její řada masturbátorů je dalším důkazem, jak kvalitní a propracované mohou být japonské výrobky.

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Umělá vagina
Kontakty